.

.

מחזיק מברשת אסלה בצורת חתול בצורת אדוסה בסיס שיער רך שיער רך מברשת אסלה עיצוב יצירתי מברשת שירותים מברשת שירותים מברשת אסלה

מחזיק מברשת אסלה בצורת חתול בצורת אדוסה בסיס שיער רך שיער רך מברשת אסלה עיצוב יצירתי מברשת שירותים מברשת שירותים מברשת אסלה

ILS 60.20

כמות הסחורה
קיים

זהו אביזר מצוין לשמור על חדר האמבטיה נקי ומסודר. החתול החמוד מכסה את האף ביד אחת אוחזת את מברשת האסלה ביד השנייה ואז מושכת את הזנב קדימה. מדידה ידנית עקב שיטות מדידה שונות שגיאת הגודל תהיה קטנה, שימו לב שהיא לא תשפיע על אפקט השימוש הכללי; למכירות או למכירה לאחר מכן אם יש לך שאלות או הצעות לגבי המוצר אנא צור איתנו קשר באמצעות דואר אלקטרוני ואנחנו נעשה זאת עבורך מספקים שירות לקוחות משביע רצון. תמונות מוצר אינן כוללות מוצרים שאינם מוצרים . מברשת האסלה מאמצת עיצוב ייחודי ויצירתי. אתה יכול לבחור את מברשת האסלה המתאימה בהתאם לסגנון הקישוט של הבית שלך.2 אינץ 'Quickly : 1. החתול החמוד מכסה את האף ביד אחת אוחזת את מברשת האסלה ביד השנייה ואז מושכת את הזנב קדימה. אנא בדוק את הצבע והגודל לפני הקנייה . ניתן לשטוף אותו ישירות עם מים. Household קיר מחורר רכוב על ידי ידית ארוכה מברשת אסלה, מברשת ניקוי שירותים. אידיאלי לניקוי שירותים שוקע אמבטיות ופריטי קרמיקה אחרים. שימו לב שבגלל צגים שונים יתכנו הבדלי צבע קלים אנא סלחו לי. אוורור הבסיס מסייע למים במברשת מתייבשים מהר יותר. זה היה מעוצב בקפידה עם תכונות פנים מעודנות של ביטויים סופר חמודים ומרקם שיער מעודן. מברשת האסלה עשויה שרף טבעי שהוא בטוח וידידותי לסביבה. הנתונים לעיל מיועדים להתייחסות רק הגודל נמדד ידנית, השגיאה היא 1-3 ס"מ אנא אפשר זאת תודה . אוורור הבסיס מסייע למים במברשת מתייבשים מהר יותר.

המאפיינים המפורטים

13.7 inches * 11.6 inches * 6.2 inches:
Quickly:
1. Please check the color and size before buying.:
2. Product photos do not include products other than products.:
3. Please note that due to different monitors there may be slight color differences please forgive me.:
4. The above data is for reference only the size is manually measured the error is 1-3 cm please allow it thank you.:
5. If you find any problems with our products please feel free to contact us via email we will solve this problem as soon as possible.:
6. Welcome to share and feedback to provide you with better products and services.:
Household perforated wall mounted long handle toilet brush, toilet cleaning brush. No hole installation, hollow bottom, dense bristles; Fast drying type, dead corner decontamination, easy to clean, easy to ventilate and volatilize; A good helper in cleaning the bathroom. There are many different styles of toilet brushes in our store. You can choose the appropriate toilet brush according to the decoration style of your home. This way, our home is not only beautiful, but also easy to clean the bathroom. :
מוצרים דומים