.

.

גן משחקים גדר נטו קיר תפאורה נטו צבע פוליאסטר חבל נטו גדול לשחק מקורה כבד החובה רשתות גן בנוטינג חבל בנוטינג )

גן משחקים גדר נטו קיר תפאורה נטו צבע פוליאסטר חבל נטו גדול לשחק מקורה כבד החובה רשתות גן בנוטינג חבל בנוטינג )

ILS 153.99

כמות הסחורה
קיים

בדרגה גבוהה עמיד חומר : חבל עובי הוא 6 מ מ /0.23 ב, חבל חור חלל הוא 8 ס מ / 3.14 ב. רשת בטיחות מדרגות לילדים : רשת הבטיחות המותקנת על המעקה יכולה למנוע מילדים להדביק את ראשם וגופם דרך מעקות, לשמור על צעצועים ונעליים נופלים מהפער בין מוטות המעקה. הטוב ביותר נטו כדי לספק בטוח משחק הסביבה לילדים כאשר הם לשחק במסדרון, מרפסת וחצרות פנימיות, וכו'. להגן על בריכות וצמחים : זה גן בנוטינג לשמור עלים מליפול לתוך הברכה, להגן על בריכת חיות וזה הוא קל מספיק כדי למרוט זרדים, עלים, וכו'. זוהי גם בחירה טובה להגן על מיטות מוגבהות. השתמש כמסך גדר. רשת הגנה רב שימושית : מרפסת משפחתית ומדרגות מרפסת מעקה בטיחות מעקה מדרגות טיפוס נגד חתולים, נפילה אנטי גבוהה והגנה אינטנסיבית אחרת; קיר ,בית, מלון מסיבות נושא, בית הארחה, בית קפה, חנות ספרים, מסעדה, קישוט,תלייה וכו'. קל להתקנה : באמצעות פלסטיק תליית אבזמים נתקל נטו של חורים, ולאחר מכן לנעול אותו עם את רכבת הודעה יחד, או להשתמש הקלדה חבל כדי להדק את נטו ומסילה הודעה יחד כדי לתקן את נטו. אם המעקה ארוך, אתה יכול לחבר שניים או יותר נטו באמצעות אותה דרך התקנה. רשת ציפורים, גן הגנת רשת, ילד בטיחות נטו, מרפסת, חצרות פנימיות ומעקה מדרגות בנוטינג, בטוח רכבת נטו לילדים/חיות מחמד/צעצוע, דקורטיבי גדרות, קיר תליית דקור, קרוואן בטיחות נטו, מטען מטען נטמפרט : חומר : פוליאסטרחבל עובי : 6 ממרש חור גודל : 8 סמבטוח : את דקורטיבי חבל נטו משתמש חומרים ידידותיים לסביבה, שאינו רעיל, שאינו רדיואקטיבי, ואין לו השפעה על שלך ילד של בריאות.קל להתקנה : הוא מתאים למרפסות פנימיות וחיצוניות על ידי חיבור מעקות ברזל או עץ ומסדרונות חלונות.תכליתי הגנה נטו : משפחה מרפסת, מדרגות, פטיו סתיו הוכחה מלא מגן בטיחות נטו, מיטת ילדים, משחקים לילדים בטיחות נטו, חיצוני גדר, בניית אתר בטיחות נטו, משאית תיבת נטו כיסוי, מיכל הגנה נטו, וכו'.טיפים חמים : * אם יש לך דרישות גודל אחרות, אנא פנה אלינו.* בגלל מוצרים צריך להיות לשוליים, כל גדלים של מוצרים יהיה הבדל של פלוס או מינוס 6%.* בגלל הבנה שונה של זרקור והצבע של אנשים שונים, ייתכן שיש כמה צבע הבדל, אבל בטווח סביר.* אנחנו רק למכור מגן נטו, את קישוטים אחרים בתמונה הם עבור תמונה תערוכות בלבד והם לא כלול במכירה.השירות הטוב ביותר עבורך. אם אתה צריך מותאם אישית גדלים וצבעים, או אם יש לך שאלות/חששות, אנא אל תהסס לפנות אלינו, אנחנו נהיה לשירותך בתוך 24 שעות כדי לתת לך פתרון משביע רצון. תודה!.

המאפיינים המפורטים

Material:
Polyester
Rope Thickness:
6mm
Mesh Hole Size:
8cm
Safe:
The decorative rope net uses environmentally friendly materials, non-toxic, non-radioactive, and has no impact on your child's health.
Easy to install:
It is suitable for indoor and outdoor balconies by connecting iron or wood railings and window corridors.
Multifunction Protection Net:
Family balcony, staircase, patio fall-proof full protective safety net, children's bed, children's playground safety net, outdoor fence, construction site safety net, truck box net cover, container protection net, etc.
Warm Tips:
* If you have any other size requirements, please contact us.:
* Because products need to be marginalized, all sizes of products will have a difference of plus or minus 6%.:
* Because of the different understanding of the spotlight and the color of different people, there may be some color difference, but within a reasonable range.:
* We only sell Protective net,the other decorations in the picture are for photo exhibitions only and are not included in the sale.:
Best Service for You. :
If you need to custom sizes and colors, or if you have any questions/concerns, please feel free to contact us, we will be at your service within 24 hours to give you a satisfactory solution. Thank you! :
מוצרים דומים